Antyalkoholowi/Antynarkotykowi

Skontaktuj się z nami

Szanowni Państwo, dziękujemy za to, że odwiedzają Państwo strony naszego portalu. Jeśli chcą Państwo nawiązać z nami kontakt, podzielić się swoją opinią na temat strony, napisać artykuł czy zamieścić reklamę prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego. Profilaktyka uzależnień, alkoholizm, narkomania i przeciwdziałanie przemocy to najważniejsze zagadnienia, które poruszamy. Jesteśmy również dostępni pod adresem www.antynarkotykowi.pl . Zachęcamy do współredagowania naszego portalu, publikowania swoich przemyśleń. Portal jest obecnie w fazie testowania i rozwoju, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi uwagami na temat jego budowy i funkcjonowania.

Zespół Portalu Antyalkoholowi.pl

Wydawca portalu:

Grupa Profilaktycznie.pl

ul. Święty Marcin 29/8

61-806 Poznań

tel. 697-022-263

www.profilaktycznie.pl

Zespół redakcyjny:

Katarzyna Chylińska

Z wykształcenia politolog, z zamiłowania i praktyki – dziennikarz i autor tekstów reklamowych w jednym. Ma za sobą wieloletnia przygodę i doświadczenie w mediach (Tygodnik Śremski, Gazeta Poznańska, Głos Wielkopolski) oraz jako urzędnik (Starostwo Powiatowe w Śremie, Urząd Miejski w Jarocinie). Obecnie współpracuje z wieloma agencjami i portalami internetowymi o różnej tematyce. Zdobywana w ciekawy i ciągle inspirujący sposób wiedza pozwala na tworzenie materiałów różnorodnej treści. Na swoim koncie ma m.in. wiele tekstów z zakresu problematyki społecznej i alkoholowej.

Rafał Marek

Absolwent politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, m.in. Nowa jakość zarządzania w JST oraz Strategicznie dla rozwoju zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.  Doświadczenie w pracy jaki redaktor prasy branżowej (Przegląd Komunalny) oraz menadżer produktu. W latach 2002-2006 radny Rady Miasta Luboń. Od 2006 do 2014 roku pełnił  funkcję zastępcy burmistrza Miasta Luboń. Obecnie pełni m.in. funkcję przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Samorządowiec i społecznik z krwi i kości. Za swoją największą wadę jak i zaletę uważa, niezmienną wiarę w to, że jeśli czegoś bardzo chcemy to jest to możliwe.